Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Projekt MAP Turnovsko III dál spolupracuje se školami regionu

MAP Turnovsko III

Školy ve spolupráci se svými zřizovateli a MAP Turnovsko III v současné době aktualizují své investiční záměry pro následující období. 

Projekt MAP Turnovsko III se dostal do své druhé části, končí v srpnu 2023. Cílem projektu je přispět ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách v území ORP Turnov. Navázat by měl projekt MAP Turnovsko IV, který bude předložen po vyhlášení příslušné výzvy v Operačním programu Jan Amos Komenský (předpokládá se v červnu 2023). 

Školy mohou nyní (až do 3. února 2023) aktualizovat své investiční záměry, což probíhá pravidelně 1 x za 6 měsíců ve spolupráci se zřizovateli zapojených škol. Aktualizovanou tabulku investic pak bude schvalovat Řídicí výbor na svém dalším jednání 1. března 2023. 

Během ledna jsme dodali do škol, které dříve projevily zájem, hru Krycí jména (v česko-ukrajinské verzi), a to zcela zdarma. První fáze distribuce proběhla během léta, nyní se jednalo o dotisk a distribuci zbylých požadovaných kusů. Několik kusů této hry je ještě k dispozici – v případě potřeby nás můžete kontaktovat.


foto


V následujícím období bude probíhat povinná evaluace a dále aktualizace dokumentu MAP. Zároveň budou probíhat konzultace a sběr podkladů k navazujícímu projektu.

Informace o projektu, dokumenty k připomínkování i kontakty jsou uvedené na stránkách https://mapturnovsko.cz/map3/, jsme i na facebooku: @mapturnovsko.


Za realizační tým projektu 

Ing. Lenka Krupařová


Vytvořeno 24.1.2023 9:36:04 | přečteno 157x | marcela.jandova
load