Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na představení studie budoucí podoby Koňského trhu

City Upgrade Urbanistická studie Koňský trh II

Koňský trh je dosud málo využitá lokalita v těsné návaznosti na historické centrum města. Ateliér City Upgrade rozpracoval urbanistickou studii revitalizace této oblasti. Srdečně Vás zveme na veřejné představení studie za účasti autorů ve čtvrtek 1. června.

V uplynulém roce proběhly práce na studii urbanistické koncepce ateliéru City Upgrade, s. r. o., která by měla určovat směr k revitalizaci Koňského trhu. V lokalitě Koňského trhu by v budoucnu mělo vzniknout druhé centrum města s příjemným bydlením, službami a občanskou vybaveností s kvalitním veřejným prostorem a zelení, a to s respektem k aktivní i pasivní záplavové oblasti. Koňský trh by se tak jednou mohl stát plnohodnotným protějškem pro stávající centrum města. Více informací k rozvoji lokality naleznete zde.


City Upgrade Urbanistická studie Koňský trh I


Srdečně Vás zveme na veřejné představení studie ateliéru City Upgrade, s. r. o., za účasti autorů. Prezentace se uskuteční ve čtvrtek 1. června 2023 od 16:30 v sále Základní umělecké školy v Turnově, náměstí Českého ráje 5.


odbor správy majetku

Vytvořeno 24.5.2023 14:57:57 | přečteno 320x | marcela.jandova
load