Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ježíškova vánoční pošta otevřela

Ježíškova vánoční pošta

Turnovská pobočka přijímá vánoční poštu od pondělí 29. listopadu 2021, tradičně v Regionálním turistickém centru Turnov.

Děti svůj dopis pro Ježíška mohou doručit od pondělí do pátku mezi 8.00 a 17.00 hodinou, v sobotu mezi 9.00 a 12.00 hodinou. Na dopisy pro Ježíška se v RTIC těší až do 20. prosince. Nezapomeňte na zpáteční adresu.

Ježíškova pošta

Vytvořeno 30.11.2021 9:11:28 | přečteno 281x | marcela.jandova
load