Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dopravní stavba ve Fučíkově ulici přinese úplnou uzavírku

Fučíkova ulice

Úplná uzavírka ulice Fučíkova se týká úseku od křižovatky s ulicí Vrchlického po křižovatku s Průmyslovou, tedy místa, kde probíhá výstavba sjezdu a nájezdu na I/10. Omezení se začátkem 18. září 2023 se dotkne i veřejné dopravy.

Úplná uzavírka ulice Fučíkova od křižovatky s Vrchlického po křižovatku s Průmyslovou začne v pondělí 18. září s předpokládaným termínem do 13. listopadu 2023. Objízdná trasa je vedena Nádražní ulicí a po místních komunikacích v Turnově a Ohrazenicích. Pro místní obyvatele bude vjezd do uzavřeného úseku průběžně zajištěn dle aktuálních možností, průchod pro pěší do Ohrazenic bude zachován.


Uzavírka Fučíkova_šipka.png, obrázek se otevře v novém okně


Celková uzavírka komunikace se dotkne také spojů MHD. Autobusy na linkách 302, 310, 311, 322, 340, 350, 370, 530, 550 budou jezdit podle výlukových jízdních řádů. KORID LK upozorňuje, že linkami MHD Turnov nebudou obsluhovány zastávky Turnov II, Fučíkova a Turnov, odb. Přepeře.

Zastávka Ohrazenice, školka bude obsluhována na náhradním stanovišti – ve směru z Ohrazenic před křižovatkou s ulicí Průmyslová a ve směru do Ohrazenic v Průmyslové před křižovatkou s Fučíkovou. Náhradou budou linkami MHD Turnov obsluhovány zastávky Ohrazenice, u výkupny a Turnov, U Benešů. Výlukové jízdní řády jsou k dispozici zde.

Celková uzavírka ve Fučíkově ulici je realizována v souvislosti s výstavbou jižní větve mimoúrovňové křižovatky se silnicí I/10. Během uzavírky dojde rovněž k výstavbě zvýšených ploch v místě křižovatek s ulicemi Máchova a Vrchlického, zároveň budou zřízeny nové optické zpomalovací prvky na vjezdech do obytné zóny v podobě vydlážděných příčných pruhů. Ty se objeví v ulicích Čechova, Nerudova, 1. máje a Fučíkova u křižovatky s Nádražní. Více informací ke stavbě ve Fučíkově ulici najdete také zde.


Marcela Jandová,

tisková mluvčí


Vytvořeno 13.9.2023 13:44:28 | přečteno 848x | marcela.jandova
load