Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do Turnova dorazil vánoční strom z nedalekých Metelkových sadů

Vánoční strom 2021, autor: Zdenka Štrauchová

Letošním vánočním stromem Turnova je douglaska tisolistá z Metelkových sadů. Dnes dopoledne byla úspěšně dovezena a usazena na náměstí Českého ráje. Realizaci měla na starosti tradičně firma Zahradnictví Hájek.

„Strom byl pokácen v rámci pěstebních probírek. Měří 13 metrů,“ doplnila Hana Malá z odboru životního prostředí turnovské radnice. 

Pokud to situace dovolí, slavnostní rozsvícení proběhne v neděli 28. 11. od 16:30 hodin. 

Vánoční strom 2021

Vánoční strom 2021

Vánoční strom 2021

Rozsvícení vánoční stromu

Mgr. Zdenka Štrauchová
Vytvořeno 16.11.2021 11:19:17 | přečteno 989x | zdenka.strauchova
load