Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na Vánoční řemeslnické trhy 2022

Vánoční trhy 2019

V loňském roce jsme oblíbené adventní zastavení na turnovských vánočních trzích nemohli zažít v jejich plné kráse. O to víc se můžete těšit na trhy letošní. Vánoční řemeslnické trhy se konají v pátek 9. a v sobotu 10. prosince na obou stranách náměstí Českého ráje a také v prostorách Muzea Českého ráje ve Skálově ulici. 

Vánoční řemeslnické trhy 2022 - skvělí řemeslníci z celé České republiky, poutavý hudební i divadelní program, dětská vystoupení a pravá adventní atmosféra. Město Turnov, Kulturní centrum Turnov a Muzeum Českého ráje v Turnově Vás srdečnou zvou na obnovenou tradici, kterou si nechá ujít málokterý obyvatel Turnova nebo jeho návštěvník. Trhy na náměstí Českého ráje budou slavnostně zahájeny v pátek 9. prosince v 10 hodin, uzavře je Česká mše vánoční J. J. Ryby v sobotu 10. prosince od 18 hodin.

Vánoční trhy v letošním roce zaplní obě strany náměstí! Na hlavním pódiu u kašny se objeví turnovští i regionální umělci, bohatý hudební program už v pátek dopoledne odstartují děti za všech základních škol Turnova. Nejen školy pak rozloží vlastnoručně vyrobené zboží, které chystají na své vánoční stánky. Vlastní stánek budou mít také neziskové organizace nebo starosta města, který Vás v pátek od 16 hodin zve na Starostův čaj. 

Do Muzea Českého ráje ve Skálově ulici se určitě zajděte podívat na pohádku nebo vyzkoušet řemeslnou dílnu. Při té příležitosti se můžete zastavit na některé z výstav nebo u Stromu splněných přání. Dětem z dětských domovů u něj můžete nadělit malý nebo větší dárek už od 27. listopadu, v atriu muzea strom přání zůstane až do 18. prosince.

Náměstí během trhů zůstane průjezdné, prosíme, buďte ohleduplní a dodržujte pokyny Městské policie Turnov a Policie ČR. Děkujeme za pochopení.

Přijďte se na chvíli zastavit v předvánočním ruchu a užít si příjemnou předvánoční náladu. Těšíme se na Vás.


Vánoční trhy 2022 plakát


Marcela Jandová,

tisková mluvčí

Vytvořeno 22.11.2022 14:13:12 | přečteno 3637x | marcela.jandova
load